ÜRÜNLER
SPREYLİ BOYA GRUBU
Klasik Sprey Boyalar
Özel Efekt Sprey Boyalar
TEKNİK SPREY GRUBU
EV GRUBU
OTOMOTİV GRUBU
BELGELERİMİZ
 
Grup Tekniği Sprey / Pas Sökücü

Sıkışmış metal açar, kapak vidası, fındık, atölye donanımı, tarım aletleri, ev gereçleri ve ateşli silahlar gibi pasları çıkarır. Molibden kükürt (MoS2) sayesinde korozyona karşı korur. Depolamada korozyona karşı da korur.

200 ml Pas Sökücü
52X141
400 ml Pas Sökücü
65 X157
Grup Tekniği Püskürtme / Elektronik Devre Temizleyici

Temizlenmesinde ve ayrıca elektrik ve elektronik devrelerin nem ve oksidasyona karşı korunmasında kullanılan güvenilir bir üründür. Üzerine uygulanan yüzeyi çabucak temizler. Telefon parçaları, uzaktan kumanda cihazları, gerilim regülatörlerinde kullanılan çok işlevli bir üründür. , fişler, tüm elektronik devreler ve paneller.
Mükemmel bir elektrik devresi ve bileşeni kalitesi sağlar. Tüm yağları ve kirleri temizler. Korozyon ve oksidasyonu engeller. Elektrik devrelerinin ömrünü uzatır.

500 ml Elektronik Devre Temizleyici
65 X 195
Grup Tekniği Sprey / Genel Amaçlı Yağlayıcı

Sızlanmaları durdurun: Ofis koltukları, pencereler, pedallar, kapı kolları, musluklar, yaylar, mobilya tekerlekleri ve menteşeleri taahhüt eder ve yağlandırır.
Nemden arındırır: Dıştan takma motorlar ve motosiklet motorları, el aletleri (bahçe aletleri dahil) gibi metal yüzeylerdeki suyu çıkarır.Temizler ve korur: Tutkal, adım ve gres giderir. Sert su birikintilerini giderir. Dıştan motorlara, motosikletlere, aletlere, krom parçalara, bebek arabalarına ve bisikletlere uygulanan korozyona ve paslara karşı koruyucu bir film tabakası bırakır.
Paslanmış bileşenleri yumuşatır: Paslanmış, paslanmış ve sıkışmış somun, cıvata ve elemanlara derinlemesine nüfuz eder, yağlar ve nüfuz eder.Yapışkan mekanizmayı serbest bırakır: Dikiş makinesinin, fermuarların ve kapı kilitlerinin rahat çalışmasını sağlar.

Genel Amaçlı Yağlayıcı
Grup Tekniği Sprey / Sprey Cilası

Masanın, sandalyenin, mobilyanın ve ahşap yüzeylerin renklerini MASS sprey cila ile değiştirmeden boyar. Ahşap ürünleriniz ilk günkü canlılığını kazanır.

400 ml Sprey Vernik
65 X 157
Teknik Sprey Grubu / Silikon Sprey

MASS silikon sprey, yağlayıcı madde, yapışmayı önleyici maddeler ve ayırıcı madde olarak kullanım için özel olarak geliştirilmiş mükemmel bir üründür. İğnelerdeki birikintilerin ve plakanın yanmasının önlenmesi için bir önleyici madde olarak kullanılır. iplik ve sentetik elyaf üretiminde, gıda ve tekstil endüstrisinde makaraların ve hareketli parçaların bir yağlayıcısı olarak, kağıt ve mukavvalara yapışmayı önleyici ve plastikte bir ayırıcı madde olarak kullanılan araçların temizleyicisi olarak tekstil makineleri kalıplama.

500 ml Silikon Spreyy
57X232
Teknik Sprey Grubu / Çakmak Gaz Grubu
Çakmak Gazı
270 ml NEWFIRE Çakmak Gazı
52X161
Teknik Sprey Grubu / Kar Spreyi

Partilerde veya özel günlerde kullanabileceğiniz; koku ve iz yapmayan bembeyaz kar efekti veren MASS KAR SPREYİ…. 52 X 105 Her zeminde, kar efekti vererek yazıyı yazmak ve şekli oluşturmak için kullanılır. Açık yada kapalı alanlarda kullanıma uygundur.

100 ml Kar Spreyi
52X105
 
Address : Yayla Mah. Çınarlı Kuyu Sok. No.14 Emiralem Menemen / İZMİR
Phone : +90 232.843 80 30 - +90 232.461 66 70 Fax: +90 232.461 66 49